Pozvania na výlety, eventy, podujatia, akcie a zaujímavé miesta po Slovensku
Slovak Life
Ako pridať svoju firmu/projekt a podmienky

Ako pridať svoju firmu/projekt a podmienky

Upozornenie: Neuznávame nekalé manipulatívne praktiky ani skryté poplatky. Informácie uvedené o poplatku sú úplne a bez akýchkoľvek skrytých praktík automatizovaného predlžovania služieb, podpisovania zmlúv uznaním platby a pod.

Na katalógový portál SlovakLife.sk môžete pridať vlastný odkaz na Vašu firmu, spoločnosť resp. inštitúciu. Pridanie odkazu je pre Vás vhodné napr. pri budovaní linkbuildingu Vašej značky.

Pridávanie odkazov na mnohých weboch je ponúkane zdarma, no kvalita odkazujúcich webov vzhľadom na spleť rôznych značiek môže byť veľmi nízka. Prioritou SlovakLife.sk je maximálna relevantnosť, jednoduchosť a prehľadnosť odkazov. Vzhľadom k tomu SlovakLife.sk, vyžaduje jednorazový poplatok 29,00 € / rok z nasledovných dôvodov:

  1. Jednorazový poplatok zaručuje, že svoju značku pridajú len subjekty, ktoré to „myslia s podnikaním vážne“.
  2. Výška jednorazového poplatku 29 € / rok je maximálne znížená, aby bola dostupná každému, kto prejaví záujem. Poskytnutie mediálneho priestoru na iných weboch, portáloch a blogoch sa podľa kvality odkazujúceho pohybuje od 100 a viac eur ročne.
  3. Jednorazovým poplatkom podporíte fungovanie a napredovanie projektu SlovakLife.sk za čo Vám ďakujeme.

Dôležité: Po roku Váš odkaz preveríme a podľa aktuálnosti si vyhradzujeme právo odkaz zrušiť, alebo podľa budúcej dohody zobrazovať naďalej po uhradení ďalšieho poplatku.

Zrušenie odkazu: Zrušiť odkaz na Vaše požiadanie môžete kedykoľvek zaslaním emailu na adresu: slovaklife@mhinfinity.com POPLATOK NEVRACIAME.

PRIDANIE VÁŠHO ODKAZU: