Pozvania na výlety, eventy, podujatia, akcie a zaujímavé miesta po Slovensku
Slovak Life
Turistika a Rekreácia – Cnd.sk

Turistika a Rekreácia – Cnd.sk

Pridané dňa: 10.02.2022

Vyberte si pobyt podľa Vášho gusta

Radi cestujete a spoznávate nové krásne miesta, radi oddychujete v prírode, alebo sa potrebujete zregenerovať v blahodárnej liečivej vode? Víkendové pobyty, relaxačné predĺžené víkendy, alebo prázdninové pobyty patria tradične k najvyhľadávanejším ponukám na našom portáli. Romantické pobyty pre dvoch, či rodinné výlety si ľudia, ktorí majú radi zážitky a cestovanie, často doprajú takmer každý týždeň. Najmä počas pekných slnečných dní je doslova hriech tráviť voľný čas doma.

Kúpeľné pobyty

Dôležitou časťou nášho prírodného bohatstva je množstvo termálnych prameňov.  Okolo mnohých z nich vznikli kúpeľné areály, história niektorých siaha mnoho desiatok až stovky rokov do minulosti. Relaxačné pobyty ale i liečebné pobyty v kúpeľoch patria tradične medzi tie najobľúbenejšie. Svetoznáme Piešťany, ale i Trenčianske a Turčianske Teplice, Dudince, Nový Smokovec, Lúčky, Bardejov, či Bojnice i ďalšie ikony nášho kúpeľníctva máte možnosť nájsť v našej ponuke pobytov v kategórii Wellness a kúpele. Stačí si len vybrať, urobiť rezerváciu a môžete sa tešiť sa na poriadny reštart organizmu v našich kúpeľoch.

Pobyty na horách

Na Slovensku existujú stovky zaujímavých destinácií, ktoré sú schopné zanechať vo vašej pamäti nezabudnuteľné spomienky. Máte radi hory? Vyberte sa do Vysokých či Nízkych Tatier. Prechádzajte sa popri studených plesách, pozrite sa na Liptovskú kotlinu z končiarov našich najvyšších hôr. Strávte relax víkend v nejakom príjemnom podhorskom wellness hoteli. Zregenerujte svoje telo masážami a ďalšími príjemnými procedúrami. Pre milovníkov alpského lyžovania a vysokohorskej turistiky v najvyšších horách Európy máme samozrejme pripravené aj pobyty v malebných údoliach Álp. Najobľubenejšími sú alpské pobyty v susednom Rakúsku, ale aj v Slovinsku a Taliansku.

Hory a voda

Dávate prednosť odpočinku vo vode či pri vode? Vyberte sa do jedného z našich aquaparkov alebo kúpeľov. A čo by ste povedali na kombináciu hôr a vody? A to teraz nemáme na mysli kúpanie sa v chladnom tatranskom plese. Po príjemnom dni v horách sa môžete ísť zložiť do aquaparku. Z Nízkych i Vysokých Tatier môžete navštíviť aquapark Tatralandia alebo Gino paradise Bešeňová. Alebo sa môžete vyblázniť pri Liptovskej Mare.

Relax v okolitých krajinách

Máte Slovensko prechodené krížom – krážom? Čo takto vybrať sa relaxovať do okolitých krajín a pritom spoznávať ich prírodu, ľudí i historické skvosty. Nádherné mestá plné pamiatok ale aj novodobých atrakcií ako Krakov, Praha, Budapešť, Viedeň čakajú na Vás.

Víkend za výbornú cenu.

Nie všetci sa pýtajú „kam na víkend?“ Často otázka stojí trochu inak. Kde na to zobrať? Cestovateľský portál Cenynadne.sk vám prináša víkendové pobyty za ceny, ktoré potešia každého, ale aj ponuky pre náročných klientov, ktorí si radi priplatia za množstvo atrakcií a vysokú kvalitu poskytovaných služieb. Vďaka nášmu portálu si môžete užívať víkend mimo domu viackrát do mesiaca. Stačí si vybrať z našej širokej ponuky pobytov. Máme pre Vás pestrý výber ponúk, ktoré môžu byť v priebehu niekoľkých minút vaše. Ušetrite Cenynadne.sk a vyberte si pobyt podľa Vášho gusta.

Zdroj: https://www.cnd.sk/pobyty?cjevent=03ebfd0f8cfa11ec835f015a0a18050e&cjdata=MXxZfDB8WXww